csepregiautosiskola@gmail.com

+36-30-5454111

Teendőid a beiratkozás előtt.

Az egyik leggyakrabban felmerülő kérés a diákok részéről az, hogy részletesen tájékoztassuk őket
a beiratkozás menetéről és módjáról.
Segítünk neked lépésről lépésre végigvezetni ezt a folyamatot !

1. Keresd fel a háziorvosod, és csináltasd meg a „B” kategóriás jogosítványhoz szükséges
I. csoportú, 1. alkalmassági fokú orvosi alkalmassági véleményt. (7200.Ft)
Kérlek legyél figyelmes, és olvasd át jól a 2 példányos papírt amit kapsz, mert akár egy apró hiba is, legyen az ékezet, pontatlan születési dátum vagy más elírás, komoly problémákat okozhat a későbbiekben,
nem fogják elfogadni adatütközés esetén !

2. Keresd elő a 8. ált. bizonyítványod, mert bár a beiratkozáskor nem fogjuk elkérni, de a Kresz vizsgádra el kell vinned !

3. Egyéb szükséges irataid amiket el kell hoznod :
személyi igazolvány, lakcímkártya.
Sok kellemetlenségtől megóvod magad, ha már most megnézed nem-e jár le mostanában a személyi igazolványod,
mert ha ez a jogosítvány szerzés ideje alatt történik és újat kell csináltatnod, akkor az újat is be kell mutatni,
és jelentenünk kell a hatóság felé !
Ha rendelkezel vezetői engedéllyel, szükség lesz rá a beiratkozáskor, de a forgalmi vizsgán is fel kell majd mutatnod !

4. Ezután jön az izgalmas rész : A beiratkozás 😊
- Nézd meg a nyitvatartásunk, és gyere el ügyfélfogadó időben az autósiskola irodájába.
Ha az állandó ügyfélfogadó idő neked nem megfelelő, akkor bátran hívj, és egyeztetek Veled
egy számodra is alkalmas időpontot !
- Hozd el magaddal az orvosit, személyid, lakcímkártyád, és ha van a vezetői engedélyed.
- Beiratkozáskor kötelezően minden beiratkozónak rendezni kell :
Kresz E-learning tananyag : 50.000 Ft.
Kresz vizsgadíj : 4600 Ft.
- Nem kötelező a beiratkozáskor kifizetni, de lehet : Egészségügyi tanfolyam 17.000 Ft.
- egészségügyi tanfolyam vizsgadíja : 18.000 Ft. (csekket kapsz, a Magyar vöröskeresztnek fogod befizetni)

A beiratkozás további menetében megtörténik részünkről az adatok felvitele,
és az E-learninng rendszerbe történő regisztráció, miután otthon a saját gépeden (telefonodon, tableten) tudod élesíteni a regisztrációt, és kezdheted a tanulást !
Amint elvégzed a modulokból, próbavizsgából álló online kresz tananyagot, kapni fogsz egy értesítőt,
hogy sikeresen végigértél. Erről az iskola, és a hatóság is értesül,
és kérünk neked egy Kresz vizsga időpontot !
A kresz vizsgára vinned kell a személyi igazolványod, és az általános iskolai bizonyítványod.
Ha sikeres vizsgát tettél, kezdődhet a vezetés !
Szabadon választhatsz oktatóinkból, felveszed vele a kapcsolatot, egyeztettek és kezdődhet a gyakorlati rész.
A vezetési díjat lehetőséged van 10 óránként rendezni, nem szükséges egy összegben.

Kérdezz üzenetben.