csepregiautosiskola@gmail.com

+36-30-5454111

"Szabadság a kormány mögött :
Lépj be az autósiskolánkba és találd meg a saját utadat !"

Üdvözöllek a Csepregi autósiskolában !

Csepregi Róbert vagyok, az autósiskola iskolavezetője, szakoktatója.
Több mint 20 éve gyakorlom ezt a kihívásokkal teli, ugyanakkor rendkívül izgalmas szakmát, mint KRESZ műszaki gyakorlati közlekedési szakember.
Ez a két évtized elég volt arra, hogy rálátásom legyen a diákok igényeire, egyedi kéréseire, ezért nálunk a Tanuló, azaz Te vagy az elsődleges szempont ! Fedezd fel a vezetés örömét, és lépj egy magabiztosabb, és függetlenebb jövő felé !

Miért válassz minket ?

Jól képzett oktatók : Tapasztalt oktatóink segítenek megszerezni a szükséges tudást és gyakorlatot a vezetéshez, személyre szabott tanulási élményt biztosítva minden diáknak.

Ingyenes konzultáció : Az elméleti felkészüléshez ingyenes konzultációt biztosítunk, hogy segítsünk felkészülni az elméleti vizsgára. Ezek előre egyeztetett időpontban történnek, alkalmazkodva hozzád online formában, vagy akár személyesen az iskola irodájában, vagy tantermében.

Beiratkozás lépésről lépésre :
Ne aggódj a beiratkozás miatt !
Csapatunk minden lépésben segít neked, hogy könnyedén és zökkenőmentesen tudj belekezdeni a jogosítványod megszerzésébe !
Ne félj belevágni, és meglátod : A vezetés az első lépés a függetlenség felé. Indulj el autósiskolánkkal az úton !

Fiatalos és lendületes hangulat, ahol a tanulás örömteli és inspiráló.

Egyedi oktatási megközelítés : Tudjuk, hogy minden tanulónak más a tanulási stílusa és tempója, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az oktatásunk mindenki számára hatékony és kielégítő legyen.

Rugalmas időbeosztás : Rugalmas órarendünk lehetővé teszi, hogy az oktatás könnyen beilleszthető legyen a mindennapjaidba, legyél akár diák, vagy 3 műszakos munkabeosztású.

Csatlakozz hozzánk a Csepregi Autósiskolában, és lépj egy magabiztosabb és függetlenebb jövő felé !

Kérdésem van

Cseprei Róbert